Moderní dům za cenu bytu

Moderní dům za cenu bytu

Vážení přátelé, rádi bychom vás pozvali na prohlídku dokončeného domu a seznámili vás s výhodami bydlení v námi realizovaných vilách ve Velešíně.

Naše domy jsou moderně pojaté a nízkoenergetické.

Dispozice je velkoryse naprojektovaná a ověřená spokojenými klienty, kteří domy již několik let obývají.

Dětské pokoje v patře se samostatnou koupelnou a prostornou terasou poskytují dostatek soukromí rodině se dvěma i třemi dětmi.

K domu přiléhá zahrada a parkovací stání.

V relativně krátké době bude zajištěno spojení dálnicí D3.

Cena našeho domu je velmi příznivá, zvlášť ve srovnání s cenami bytů a domů v Českých Budějovicích a v Českém Krumlově.

Domluvte si prohlídku dokončeného domu.
Rádi vás osobně provedeme.


Sjednat prohlídku
Více slunce

Naplněný rok

Rok 2018 byl ve znamení intenzivní výstavby všech typů domů, kolaudací a stěhování nových obyvatel do svých domovů. V dubnu 2019 se bydlí již v 10 domech a další 2 domy budou předány budoucím majitelům v následujících týdnech a měsících.

Hodně jsme se věnovali i terénním úpravám celého území. Bydlení našich klientů i obyvatel starších domů v okolí je tak příjemnější. A ve výstavbě domů projektu Vily Velešín pokračujeme dále, v nabídce je aktuálně 1 vila a 4 dvojvily. Přijďte se na ně podívat a třeba i vy zatoužíte po novém domově v této moderní vilové čtvrti.

Více slunce

Více slunce

Přichází období, kdy se s radostí vystavujeme slunci. A my bychom vám rádi připomněli, že projekt Vily Velešín se sluncem od počátku počítá a pracuje. Terasy jsou vesměs orientované na jih. Umožňují tak dosyta si užít svěží paprsky světla, jarní vzduch, švitoření, štěbetání, cvrkot a bzukot rozehřáté přírody.

Terasy jsou konstruované z poctivého masivního dřeva a jsou barevně sladěné s obkladem fasády. Poskytují dostatečný prostor pro venkovní nábytek, dobíjení energie a pohodlný relax na čerstvém jarním slunci.

A když slunce přiostří? Před přílišným přehřátím chrání dům účinný izolační systém. Vrchní terasy vil a dvojvil zastřešuje konstrukce určená pro případnou instalaci stínicích plachet, které ochrání, když už je toho slunce přespříliš.

Přijďte se podívat osobně.

První rok na Vrších

První rok na Vrších

Je tady podzim a od zahájení prodeje domů uběhl zhruba rok. V první vile se už svítí a v první dvojvile se bude brzy svítit také. Do prvního dokončeného bungalovu se noví majitelé nastěhují v dubnu. Všechny typy domů, tedy vily, dvojvily i bungalovy postupně nalézají své majitele.

Také ulice má již své jméno schválené zastupitelstvem města Velešín, a to ulice Svatojanská.

První etapa projektu Vily Velešín se přehoupla do své druhé poloviny, více jak polovina domů této etapy je prodána, ale stále v nabídce zbývá několik domů. Přijďte se na ně podívat a třeba i vy zatoužíte po novém domově v této moderní vilové čtvrti.

Rozhovor s prvními majiteli

Rozhovor s prvními majiteli

První obyvatelé v nové vilové čtvrti, to musí být jedinečný pocit... Jak se stalo, že dlouholetí Brňáci bydlí v jihočeském Velešíně?

Oproti předcházejícímu bydlení je tady klid, pohoda a překrásný výhled na malebné okolí. Důvodů, proč dlouholetí Brňáci bydlí v jihočeském Velešíně je několik. K nim patří kromě zmíněné přírody, ve srovnání s Brnem, minimum aut a kolon či možnost zaparkovat auto téměř všude. Pro většinu nezbytných věcí nemusíte ani nikam daleko jezdit, lze dojít pěšky. Jižní Čechy jsou nám i jinak blízké, pochází odtud maminka, její rodiče i jiní příbuzní. V Českých Budějovicích navíc bydlí naše dcera.

Jak jste se o projektu Vily Velešín dozvěděli a čím vás zaujal?

O projektu Vily Velešín jsme se dozvěděli prostřednictvím internetu. Zaujal nás svou specifičností, nadhledem, nadčasovostí a krátkou dojezdovou vzdáleností do krajského města.

Zatím se zabydlujete, ale co na novém domu už nyní nejvíce oceňujete?

Nejvíce oceňujeme pěkný vnější vzhled domu, vhodné vnitřní uspořádání a kvalitní provedení stavby.

Jaké máte další plány se zahradou, bude jen okrasná nebo budete pěstovat i něco k snědku?

Zahradu bychom rádi využili oběma způsoby, bude však více okrasná. Pro meruňky a víno si zajedeme na Jižní Moravu. :-)

Co byste vzkázali případným zájemcům o nové bydlení v nové čtvrti Velešína?

Všem zájemcům bychom rádi vzkázali, že ve Velešíně mohou nalézt skvělé bydlení za dostupnou cenu, základní občanskou vybavenost a nádhernou přírodu. Zároveň chceme tímto vyzvednout profesionální, korektní a zároveň lidské jednání se snahou maximální pomoci všech zainteresovaných pracovníků stavební firmy, zejména pak jednatele společnosti Ing. Pavla Kubáně, stavbyvedoucího Jana Tomečka a makléře RK Stejskal Tadeáše Vaverky.

Den otevřených dveří se vydařil

Den otevřených dveří se vydařil

V sobotu, 27. května 2017 proběhl první Den otevřených dveří projektu Vily Velešín.

Na vzorový dům i další postavené domy se přišly podívat bezmála dvě stovky návštěvníků. Těm, kteří přišli, i těm, kteří přijít nemohli, ale o projekt Vily Velešín se zajímají, dáváme k nahlédnutí aktuální fotografie. Snímky zachycují atmosféru dne a zároveň dokumentují podobu vzorového domu těsně před nastěhováním.

Počasí bylo typicky letní, nálada byla výborná, občerstvení zajištěné a zájem návštěvníků o informace od realitních makléřů i developera opravdový. Zodpovězen byl každý dotaz, ať už se týkal projektu jako celku, jednotlivých domů nebo třeba použitých stavebních materiálů.

U prohlídek byli přítomni i první obyvatelé rodící se vilové čtvrti. Manželé Dufkovi se o radost z nového domova dělili opravdu upřímně.

Co si více přát? Aby spokojených nových obyvatel přibývalo… Prohlídky domů samozřejmě pokračují i nadále, zajišťují je realitní makléři ve spolupráci s developerem. Přijďte se podívat. Těšíme se na vás!

Den otevřených dveří 27.5.2017

Den otevřených dveří 27.5.2017

Přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří projektu Vily Velešín, který jsme pro Vás připravili na sobotu 27.5.2017 v čase od 10:00 do 17:00 hod. Den otevřených dveří se bude konat přímo v místě stavby domů, v lokalitě Na Vrších ve Velešíně.

Tato akce je skvělou příležitostí prohlédnout si první postavené domy a popovídat si s pracovníky developera i realitními makléři. Rádi bychom vám na místě ukázali, že projekt Vily Velešín nabízí výjimečnou kvalitu bydlení uprostřed jihočeské přírody.

Srdečně vás zveme a těšíme se na osobní setkání!

Zvolte si svůj název ulice

Zvolte si svůj název ulice

Město Velešín, ústy starosty Mgr. Josefa Klímy, vydalo následující výzvu: "Kvapem se blíží předání nových domů v lokalitě Na Vrších - Nad Cihelnou, kde je třeba nejenom přidělit čísla popisná, ale také nové ulice pojmenovat. Prosím tedy o návrhy, které předejte buď e­mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo do schránky pro náměty v budově radnice či kina, anebo sdělte osobně. O vybraném názvu rozhodnou zastupitelé na svém jednání v červnu.

Rozhovor se stavbyvedoucím Janem Tomečkem

Rozhovor se stavbyvedoucím Janem Tomečkem

Řídíte realizaci velkého projektu Vily Velešín, dá se říci, že ve Velešíně vzniká celá nová čtvrť. Čím je podle Vás projekt atraktivní a jedinečný z pohledu budoucích obyvatel?

Především jde o krásné místo, stavíme v obci Velešín, ale přesto velmi blízko přírody. Další výhodu vidím v tom, že zástavba celého území tří hektarů byla navržena jedním architektem. 

Pracoval na něm také jeden tým projektantů. Architektura všech typů domů je tak vyvážená, ale zároveň se mírně liší ve vnitřní dispozici a velikostí pozemku, takže si každý může vybrat co mu nejvíce vyhovuje. Určitě je také důležité, že se jedná o nízkoenergetické domy.

Stavební standard provedení všech typů domů je vysoký, tím pádem i finančně náročnější. Vrátí se vložená investice budoucím majitelům?

V dnešní době je trh přesycen nízkou kvalitou staveb, jako příklad uvedu vazníkové krovy, základní typy oken a dveří, nejlevnější instalace a vybavení. Hlavním cílem takových staveb je nejnižší cena a noví majitelé bývají dost často překvapeni nutnými opravami a výměnami ještě v době, kdy splácejí hypotéku. Takže já osobně věřím, že investice do kvality a nízkoenergetického provedení se vrátí v podobě nižších provozních i budoucích investičních nákladů.

Když byste měl vyzdvihnout dvě nebo tři speciality stavebního provedení, na které jste Vy i celý váš tým hrdý, které by to byly?

Určitě celkové řešení fasády. Používáme unikátní zateplovací lištový systém, který je naším patentem, a nadstandardní okna, dveře a další prvky, které brání vzniku tepelných mostů. Zajímavý je i obklad fasády a modřínové terasy, tam je vidět naše pečlivé řemeslné provedení. U vil a dvojvil pak pevný strop ze železobetonu ztužující celý dům. Zmíním i plochou střechu, která je sjednocujícím architektonickým prvkem, ale zároveň díky ní vzniká plnohodnotné druhé patro bez nekomfortních šikmin.

Je možné si domy prohlédnout přímo na místě?

Případné zájemce rád osobně provedu, prohlídky organizují naši makléři. A zvu všechny na den otevřených dveří.

Jan Tomeček je absolventem českobudějovické střední průmyslové školy stavební a držitelem oprávnění autorizovaný technik ve výstavbě. Pracuje 13 let ve stavebnictví, z toho 10 let u společnosti Tangenta, kde řídí realizaci všech staveb včetně projektu Vily Velešín.

Prodej bungalovů začíná

Prodej bungalovů začíná

Na přelomu roku 2016 a 2017 zahajujeme prodej bungalovů. Projekt Vily Velešín zahrnuje 6 nízkoenergetických jednopodlažních domů 4+kk se zahradou, tzv. bungalovů.

Dokončili jsme projektovou přípravu bungalovů včetně cenové kalkulace a zahajujeme jejich prodej. Bungalov je nízkoenergetický jednopodlažní dům 4+kk se zahradou. Architektura domu je přizpůsobená celkovému konceptu projektu Vily Velešín; i zde se klade důraz na funkčnost a soukromí obyvatel, využívá se jižní orientace domu s přístupem na prostornou dřevěnou terasu s působivým výhledem na okolní krajinu. Parcela bungalovu je buď menší (cca 650 m²) nebo větší (cca 1000 m²).

Dva koncepty zhotovení s odlišnou cenou

Dva koncepty zhotovení s odlišnou cenou

U všech staveb projektu Vily Velešín nabízíme nově dva koncepty zhotovení s rozdílnou cenovou hladinou, a to vyšší cenou na klíč nebo nižší základní cenou.

Pro zákazníky, kteří chtějí pořídit hotový dům přímo k nastěhování, je určen koncept stavby domu na klíč s tzv. cenou na klíč. V ceně je započítán pozemek a dům včetně dokončení interiéru domu v rozpočtovaném standardu (vnitřní dveře, obklady, dlažby a sanitární předměty).

Zákazníci, kteří si chtějí interiér domu dokončit svépomocí mohou využít koncept provedení funkčního domu s tzv. základní cenou. Ta zahrnuje pozemek a zcela funkční dům bez finálního dokončení interiérů (vnitřní dveře, obklady, dlažby a sanitární předměty). Každý z konceptů má své výhody, volba je na zákazníkovi.

Připravujeme den otevřených dveří

Připravujeme den otevřených dveří

První domy projektu Vily Velešín jsou ve výstavbě, případné prohlídky je  možné domluvit s realitní kanceláří v libovolném termínu. Na duben pak chystáme speciální událost - den otevřených dveří. Datum bude včas upřesněno.

Kontakt

KONTAKTNÍ OSOBY

ING. PAVEL KUBÁŇ

prodej

 

ING. JAN KUBÁŇ

projektový manažer

Napište nám

Kontaktní formulář

Prodejci & Developer

Bydlení na Vrších s.r.o. / IČ: 03219453
Tangenta, spol. s r.o. / IČ: 26086310
Dobrovodská 2818/134, 370 06 České Budějovice